Friday, 27 April 2018

purpose of founding


(درباره ما)تاریــخچه:
اولین و مجهزترین تولید کننده فرمهای بهم پیوسته کامپیوتری در ایران با بیش از چهاردهه تجربه و سابقه درخشان است. این شرکت در سال 1347 تأسیس گردید و با اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنعت و معدن تجارت و با چاپ و تولید فرمهای  بهم پیوسته کامپیوتری اختصاصی و عمومی در خدمت مصرف کنندگان از جمله وزارتخانه ها، نهادها، ارگانها، بانکها و موسسات دولتی و خصوصی که بخش قابل توجهی از فرمهای اسناد بانکی، اداری، محرمانه و ...... را طراحی و چاپ می نماید و عهده دار گوشه ای از امنیت اسناد چاپی مورد مصرف می باشد.


(درباره ما) هــدف بنیانگذار:
مرحوم آقای میر سید علی نبوی اعتقاد داشتند این شرکت شبیه یک خانواده گسترده است و آنچه سازمان را به کارکنان خود پیوند می دهد رعایت اصول اخلاق حرفه ای( وجدان کاری، مسئولیت پذیری، صداقت، راز داری و رعایت قوانین و مقررات) است که با هدف ارتقاء سطح کیفی زندگی طرفین پایه گذاری شده و برای موفقیت حرفه ای و شغلی کارکنان در محیطی شاد و صمیمی اهداف خود را تعریف نموده تا نیازهای اولیه و اجتماعی آنان برطرف گردد.
( درباره ما) مــأمــوریت مـــا:
حرکت در جهت توسعه پایدار، کاهش ضایعات، افزایش بهره وری و حتی الامکان ایجاد تنوع تولید همگام با پیشرفت تکنولوژی در کشور، مأموریت اصلی این سازمان است.
از سوی دیگر این سازمان پایداری خود را در گرو ارتقای مشتری مداری و رعایت استانداردهای کیفیت می داند به گونه ای که کشور در زمینه محصولات کاغذی به خودکفایی برسد.
داشتن نیروی کارآمد و برنامه های مدون جهت رشد و توسعه منابع انسانی نیز از دیگر موارد مورد توجه می باشد.

(محصولات )میزان اشتغال ، تولید، تنوع و کیفیت محصولات:
باتوجه به انتقال کـــارخانه از جــاجرود به شمس آباد این شرکت با 12000 متر مربع وسعت کارخانه جدید و نصب ماشین آلات مرتبط و جدید و جذب و نگهداری نیروهای انسانی متخصص، مجرب و دارای اخلاق حرفه ای و توان تولید با ظرفیت سالانه 6000 تن انواع فرمهای بهم پیوسته کامپیوتری تک و چند نسخه را دارد. همچنین اخیرا" در راه اندازی خط تولید رولهای حرارتی مخصوص دستگاههای ATM و POS مخصوص فروشگاها و بانکها در جهت رفع نیازهای مشتریان و مصرف کنندگان اقدام نموده است.  
(محصولات) طرحهای توســـعه آتـی:
این شرکت همواره اقدام به بررسی نیاز جامعه به این نوع صنعت نموده و بصورت فعال ابتدا نسبت به شناسایی نیازهاو سپس در جهت رفع نیاز به این نوع خدمات با تجهیز نمودن کارخانه به ماشین آلات و نیروهای متخصص اقدام تا وابستگی به کشورهای خارجی را به حداقل برساند در این ارتباط در آینده نزدیک طرح جدید خود را به مصرف کنندگان و مشتریان معرفی خواهد نمود.

 

       Contact Information:

NO: 1175, Damavand S.t, Emam Hossein S.Q, Tehran , Iran 

Post Code  : 1641918881

Tell: 77543990 , 77543891, 77543926 , 77543639

Tel Fax: 77543997